Przejdź do treści
Strona główna » O mnie

O mnie

o marce

Igram z ogniem to niepowtarzalne projekty łączące piękno naturalnych kamieni i surowy urok srebra.
Główną inspiracją do powstawania tych drobiazgów jest magia dnia codziennego, letnie nocne niebo, babie lato i odwieczny cykl odradzania się wyrażany motywami lunarnymi. Nazwa marki nawiązuje do procesu powstawania biżuterii, który łączy w sobie dwa żywioły – ogień i ziemię. Każdy wyrób tworzę w kameralnej pracowni ręcznie od podstaw, tradycyjnymi technikami jubilerskimi. 

Nigdy nie spodziewałam się, że kilkugodzinne zajęcia jubilerskie na studiach geologicznych, zainspirują mnie do chęci otwarcia własnego warsztatu.  Pasja do minerałów i zainteresowanie mitologią słowiańską spotkały się przy moim stole jubilerskim. W wyniku tego mariażu minerały znajdują swoje miejsce w unikalnych wzorach pierścionków, naszyjników i kolczyków.

Igram z ogniem to nie tylko biżuteria – na moich social mediach spotkacie się z geologią w formie przystępnych ciekawostek, quizów i legend związanych z minerałami. Chcesz wiedzieć co zostało zaklęte w labradorycie i dlaczego aleksandryt za dnia jest zielony, nocą zaś czerwony (za dnia pięknością, nocą zaś szkaradą)?
To jak? Odważysz się igrać z ogniem? 🙂

Ściskam ciepło,
Karolina 🙂

Geologist by day, jeweler by night

/przypadkowy przechodzień/