Przejdź do treści
Strona główna » Blog » Świece sojowe | Kolekcja W.I.T.C.H

Świece sojowe | Kolekcja W.I.T.C.H

Gdzieś tam, w odległym świecie, pięć czarodziejek czeka na ponowne wezwanie. Strażniczki Sieci ochraniają Ziemi przed powrotem tajemniczych bestii. Potworami pragnącymi zawładnąć tym, co piękne i dobre.

Aby chronić Ziemię, strażniczki stworzyły pięć magicznych świec. W każdej z nich kryje się uśpiona energię ich żywiołów.

„Kwintesencja” 

Spójrz na tę świecę. Czy czujesz bijącą od niej energię? To moc ostatniego elementu. Kwintesencji, którą jedna z pięciu czarodziejek nasączyła kotłujący się w słoju wosk. Esencja życia wybrzmiewająca w melodii grzmotów i przepływająca przez majestatyczną pajęczynę błyskawic. Potęga, nad którą zapanować mogą jedynie oddani swym towarzyszom przywódcy. Niezwykła moc, która została zapieczętowana w równie niezwykłej świecy. Tej, której po dziś dzień patronuje rudowłosa czarodziejka. Lojalna powierniczka serca.

  Aby chronić Ziemię, strażniczki stworzyły pięć magicznych świec. W każdej z nich kryje się uśpiona energię ich żywiołów. Kwintesencja jest jedną z nich. Tajemniczą, żywą, nieposkromioną. Choć z jednej strony pachnącą słodką malinową lemoniadą, z drugiej niebezpieczną jak burza. Tańcem wirujących w szklance malin i szalejących na niebie błyskawic.

„Ziemia”

Poczuj zapach świeżo ściętej trawy. Wsłuchaj się w szum drzew, trzask kory i dudnienie upadających skał. Potężna energia ziemi przenika przez labirynt korzeni, oplatając cały świat. Moc, która tuli do snu kwiaty i przesuwa masywne wyspy. Żywioł, który pozwala kontrolować się jedynie najwytrwalszym. Niezwykła moc, która została zapieczętowana w równie niezwykłej świecy. Tej, której po dziś dzień patronuje złotowłosa czarodziejka. Wierna i piękna towarzyszka.

  Aby chronić Ziemię, strażniczki stworzyły pięć magicznych świec. W każdej z nich kryje się uśpiona energię ich żywiołów. Ziemia jest jedną z nich. Potężną, kwitnącą, niepokonaną. Niesie za sobą nie tylko zniszczenie, ale i piękno. Zapach soczystych traw.

„Woda” 

Zanurz się w bezkresnych wodach oceanu. Chłoń otaczający cię błękit, a kiedy już się nim nasycisz, przymknij powieki, aby wsłuchać się w pieśń morskiej toni. To melodia sennie kołyszących się fal. Gdzieś tam, daleko, niesie się ich subtelny dźwięk. Miesza się ze stukotem opadających na szyby kropel deszczu.

Płynna potęga uwalniana za sprawą ognistego płomienia. Niezwykła moc, która została zapieczętowana w równie niezwykłej świecy. Tej, której po dziś dzień patronuje czarodziejka o oczach w kolorze oceanu. Opiekunka wartkich strumieni, jezior i mórz. Ta, która płynie z prądem rzeki i walczy z siłą tysiąca wodospadów.

Aby chronić Ziemię, strażniczki stworzyły pięć magicznych świec. W każdej z nich kryje się uśpiona energię ich żywiołów. Woda jest jednym z nich. Zmiennym, burzliwym, życiodajnym. Tym, który skrywa świeżość oceanu i żar rozgrzanego piasku.

„Powietrze” 

 Nabierz głęboki haust powietrza. Czujesz, jak twoje płuca otula orzeźwiający chłód? Jak twoje policzki muska powiewający na wietrze, delikatny materiał? Wokół rozchodzi się aromat świeżo zrobionego prania. Powietrze już dawno nie było tak czyste.

Zwodnicza potęga o ukrytym potencjale. Niezwykła moc, która została zapieczętowana w równie niezwykłej świecy. Tej, której po dziś dzień patronuje czarodziejka o czarnych, spiętych w kucyki włosach. Opiekunka, która tryska optymizmem i niczym zmienny wiatr, wie, kiedy być delikatna, a kiedy stanowcza. Potężna niczym szkwał, a zarazem ciepła i łagodna niczym zefir.

Aby chronić Ziemię, strażniczki stworzyły pięć magicznych świec. W każdej z nich kryje się uśpiona energię ich żywiołów. Powietrze jest jednym z nich. Niewidocznym, subtelnym, narowistym. Kryje w sobie siłę szalejącego tornada i subtelność morskiej bryzy. Ukryte, lecz zawsze obecne piękno.

„Ogień” 

Spójrz na ten majestatyczny płomień. Pięknu zamkniętemu w tańcu pomarańczy, złota i czerwieni. To duch ognia strzeże z wolna topniejącego wosku. Jest strażnikiem żaru i rozpalanych na wzgórzach ognisk. Tym, który wyczekuje dźwięku trzaskającego w kominku drewna. Który otula swoim ciepłem i roztapia lodowe serca.

Potęga, o której mogą śnić jedynie najdzielniejsi. Niezwykła moc, która została zapieczętowana w równie niezwykłej świecy. Tej, której po dziś dzień patronuje zdeterminowana czarodziejka o niebieskich włosach.

Aby chronić Ziemię, strażniczki stworzyły pięć magicznych świec. W każdej z nich kryje się uśpiona energia ich żywiołów. Ogień jest jednym z nich. Dzikim, szalejącym, intensywnym. Tym, który pachnie jak rozgrzane węgle i uwodzi aromatem gorącej czekolady.