Przejdź do treści
Strona główna » Blog » Igram z ogniem – Świece Sojowe

Igram z ogniem – Świece Sojowe

Kochani, czas poigrać z ogniem w innym znaczeniu… tym razem oddziałując na zmysł węchu!

Świece sojowe vintage

Idea less waste

Świece sojowe w sentymentalnych ceramicznych filiżankach, kokilkach i kubeczkach, które niewątpliwie były świadkiem romantycznych chwil, przyjacielskich pogawędek i rodzinnych spotkań. Może to właśnie Ty dasz im drugie życie, dołożysz swoją cegiełkę do ich historii?

Z miłości do designu vintage – PRL-owskich mebli, biżuterii polskich spółdzielni złotniczych i w końcu: solidnej ceramiki, kryształów i szkła prasowanego – zrodził się pomysł zagospodarowania części kolekcji. Chcę się z Wami podzielić pięknem polskich projektantów z ubiegłego wieku, a przy okazji wprowadzić do Waszego domu sentymentalne wonie.

Dzięki wykorzystaniu naczyń vintage przy produkcji świec nie powstają niepotrzebne odpady.

Po wypaleniu świecy umyj naczynie w ciepłej wodzi i wykorzystaj je ponownie lub… dostarcz je do mnie, by uzupełnić naczynie woskiem aż 30% taniej!

Świeca sojowa w mosiądzu
Świeca sojowa w ceramice
Świeca sojowa w szkle

Dlaczego warto wybrać świecę sojową?

Wosk sojowy spala się o połowę dłużej niż ogólnodostępne świece parafinowe, przez co pozwoli Ci cieszyć się zapachem przez wiele wieczorów. Dodatkowym atutem jest fakt, że nie wydzielają szkodliwych substancji przy spalaniu, ponieważ wykonuję je z organicznego 100% wosku sojowego.

Wonna kompozycja jest wynikiem burzliwego romansu kilku olejków. Ich najwyższe możliwe stężenie zapewni intensywny zapach, a fakt korzystania z aromatów dedykowanych świecom – gwarantuje bezpieczeństwo przy spalaniu.

Wybierając IGRAM Z OGNIEM, wspierasz niewielki kobiecy biznes i polską gospodarkę, dziękuję!